Przejdź do głównej treści

Program

Program

Zakończyliśmy prace nad programem Sympozjum.

Zachęcamy do odwiedzenia podstrony, na której znajdziecie Państwo aktualne informacje o programie Sympozjum wraz z harmonogramem wystąpień. Czekają nas trzy dni obrad w ramach ośmiu różnych sekcji tematycznych oraz dyskusje panelowe na temat etyki, innowacji i zwrotów w polu badań jakościowych.

Oficjalne rozpoczęcie Sympozjum odbędzie się w czwartek, 28 czerwca, o godz. 9.00, w Collegium Novum (ul. Gołębia 24). Rejestracja oraz pozostała część obrad w Collegium Broscianum (ul. Grodzka 52).

Pierwszego dnia Sympozjum zapraszamy do udziału w wieczorze integracyjnym, który odbędzie się o godz. 19.30 w restauracji Stara Zajezdnia na Kazimierzu. Restauracja mieści się w zabytkowym budynku zajezdni tramwajowej, wpisanym na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.

Drugiego dnia Sympozjum, w ramach specjalnej sesji posterowej, która rozpocznie się o godz. 17.00, będzie można porozmawiać z autorami i autorkami plakatów naukowych. O godz. 19.00 wyruszymy zaś na spacery tematyczne po Krakowie: Krakowskim Szlakiem Kobiet i Krakowskim Szlakiem Modernizmu.

Oficjalne zakończenie Sympozjum nastąpi w sobotę, 30 czerwca, o godz. 14.00.